Inštrukcie na používanie Biorecin

Pokyny na aplikáciu krému Biorecin

Vrásky sú nepríjemné pre všetky dievčatá na Slovensku a radi by sa ich zbavili. To je teraz možné pomocou inovatívneho nástroja. Biorecin je hustý mliečny krém s vôňou liečivých rastlín. Jeho použitie pomôže vyhladiť dermatologickú úľavu v čo najkratšom čase a urýchliť tak výmenu v dermis.

Návod na použitie krému Biocerin

Najlepšie časy sú ráno a večer. V skutočnosti sú v týchto hodinách zotavovacie pohyby v tkanivách prevažne aktívne.

Ako používať krém Biorecin? V predvečer procedúry musíte očistiť tvár vodou a mydlom alebo inými hygienickými prostriedkami, vysušiť ju. Ďalej musíte z tuby vytiahnuť požadované množstvo krému a rozložiť ho tenkým filmom na pokožku. Na urýchlenie absorpcie krému Biorecin je vhodné ho mierne votrieť krúživými pohybmi. Veľkú pozornosť treba venovať oblastiam v blízkosti pier, očí, medzi obočím.

Trvanie kurzu - jeden mesiac. Pri výrazných, veľmi hlbokých vráskach sa odporúča opakovať to po 10-dňovej prestávke. Je potrebný určitý čas, aby sa telo mohlo adaptovať na vysoký metabolizmus. Počiatočné výsledky budú dokonale viditeľné po týždni aplikácie.

Na zvýšenie terapeutického účinku nie je potrebné pridávať dávky biorecínu. Koniec koncov, obsahuje biologicky aktívne zložky vo vysokých koncentráciách. Na rýchle vyhladenie a napnutie pokožky úplne stačia.

Stručný návod na použitie
Ako sa používa Nerobte
1. Očistite si tvár, vytlačte trochu krému a votrite do pokožky krúživými pohybmi. Nepoužívajte krém dlhšie ako 30 dní po sebe, po prvých výsledkoch kurz nezastavujte a nezvyšujte dávku Biorecinu.
2. Najlepšie výsledky dosiahnete, ak použijete Biorecin ráno a pred spaním.
3. Môže sa používať na starostlivosť o pokožku každý deň a pod make-up. V prípade potreby môžete kurz opakovať po 10 dňoch.

Funkcie používania krému Biorecin

Najdôležitejšie je dokončiť priebeh liečby bez prerušenia po dosiahnutí medzivýsledkov. Nemôžete prestať krém používať iba po absolvovaní celého kurzu, pretože to nezosilní tento efekt a nedovolí vám plne si vychutnať výsledky po aplikácii. Preto musíte jasne a starostlivo postupovať podľa pokynov.

Indikácie pre použitie

Krém proti starnutiu Biorecin spôsobí, že vaše dievča bude vyzerať mladšie. Účinne bojuje proti takýmto problémom súvisiacim s vekom:

  • Krčí sa medzi obočím.
  • Suchá pokožka.
  • Krehkosť.
  • bledá pleť.
  • Vrásky okolo pier.
  • Vzhľad modrín, vakov pod očami.

Kontraindikácie pre použitie

Biorecin - krém proti vráskam je určite bezpečný, pretože jeho zloženie je vyrobené výhradne z prírodných zložiek. Jedným obmedzením použitia je osobná alergia na jednu zo zložiek.